• Mariusz Lewandowski

Teens Matter Program - On-line English Classes

Updated: Jul 7, 2020

"Cześć kochani!

Nazywam się Jagoda i jestem studentką piątego roku Uniwersytetu SWPS i w ramach jednych z zajęć online miałam okazję uczestniczyć w warsztatach języka angielskiego z młodzieżą z Programu Teens Matter Fundacji Świat Ludzkich (S)praw. Było to mega fajne doświadczenie, które pozwoliło mi także sprawdzić samą siebie i swoje umiejętności.

Wpadliśmy na pomysł, że przeprowadzimy wywiad, w którym będę odpowiadać na pytania jednej z koleżanek, a młodzi uczestnicy zajęć mieli za zadanie tłumaczenie moich odpowiedzi. Z małą pomocą koleżanki młodzież poradziła sobie świetnie i bardzo dużo rozumieli! Koleżanka prowadząca wcieliła się w rolę nauczyciela i na czacie wypisywała najtrudniejsze słówka, żeby uczestnicy mogli je sobie zapisać.

Nasz pomysł sprawdził się fantastycznie i odpowiadałam na bardzo dużo pytań dotyczących mojego kierunku studiów. Było to dla mnie mega ciekawe i kształcące doświadczenie i mam nadzieję, że dla młodzieży również. Bardzo podobało mi się, że poprzez zwykłą rozmowę, można kogoś czegoś nauczyć, a w nauce języka angielskiego, najbardziej efektywne jest właśnie osłuchanie się i mówienie, co pozwala na przełamanie bariery językowej. Życzę młodzieży dużo wytrwałości w nauce i cieszę się, że mogłam jakkolwiek przyłożyć się do pomocy im 🧡"
24 views0 comments

Recent Posts

See All

© 2020 Fundacja Świat Ludzkich (S)praw

Wpisana do Krajowego Rejestru  Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, pod  numerem KRS 0000398329. NIP 1231264194. Siedzibą Fundacji jest Piaseczno (05-500), ul. Staszica 8. 

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

Twój darmowy https://www.pitax.pl/pit-online/ PIT rozliczysz online w PITax.pl dzięki współpracy z  https://www.iwop.pl/pity Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

pitax 2.gif