• Mariusz Lewandowski

Art Fresh Festival


Thanks to International Friends of Warsaw we had a pleasure to participate in the Art Fresh Festival and promote our Foundation. We have collected 209,00 PLN for our Teens Matter Program. And for un every penny and every attempt to support our work counts a lot 😊. Also, being part of such this huge artistic event taught us a lot about volunteering and brought us closer together 😍. Therefore we are very grateful for the invitation and for every gesture of generosity from the guests of the festival.

We are looking forward to continuing our cooperation with IFW.

***

Dzięki International Friends of Warsaw mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Art Fresh Festival, gdzie promowaliśmy naszą fundację i zbieraliśmy datki. Uzbieraliśmy 209 PLN na nasz program Teens Matter. Może to nie jest dużo, ale wierzymy, że każda pomoc się liczy, a pieniądze nie są najważniejszą rzeczą, jaką tam zyskaliśmy, ponieważ bycie częścią tak wielkiego wydarzenia nauczyło nas bardzo dużo i zbliżyło nas do siebie.

To było wspaniałe doświadczenie dla naszych podopiecznych i wolontariuszy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaproszenie i za każdy gest hojności gości festiwalu.

Z niecierpliwością czekamy na wykorzystanie tego doświadczenia w przyszłości i mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy.

#TeensMatter

0 views0 comments

Recent Posts

See All